укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1900
  • Сб., Нд. - вихідний

Про нас

Ласкаво просимо до сторінки "Про нас" сайту spparts.com.ua!

Наша історія

Інтернет-магазин Spparts.com.ua був створений працівниками сервісного центру з ремонту портативної техніки і існує з 2012 року Спочатку ми зосереджувалися на продажу запчастин для мобільних телефонів, але в 2015 році розширили свій асортимент, додавши запчастини для побутової техніки. Поступово запчастини для побутової техніки зайняли лідируючі позиції з продажу і магазин зосереджений зараз саме на них.

Наш асортимент

Сьогодні ми пишаємось тим, що пропонуємо широкий вибір високоякісних запчастин від провідних брендів. Серед них такі: Delonghi, Braun, Kenwood, Tefal, Rowenta, Krups та багато інших.

Наші принципи

Наша команда завжди готова допомогти вам підібрати необхідні запчастини, виходячи з моделі вашого пристрою. Ми практично завжди уточнюємо у клієнта модель його пристрою і перевіряємо ще раз зроблене ним замовлення на коректність. Ми пишаємося тим, що завжди йдемо назустріч клієнту, прагнучи надати найкращий досвід обслуговування - практично завжди, з Вами, перед підтвердженням замовлення говоритиме наш менеджер, який супроводжуватиме Вас від отримання заявки до отримання Вами замовлення.

Наші досягнення

За роки роботи ми накопичили великий досвід у спілкуванні з клієнтами і набули досить великих знань про запчастини та пристрій побутової техніки. За тими брендами, з якими ми працюємо, ми готові підібрати і привезти на замовлення практично будь-яку деталь, що поставляється виробником.

Чому обирають нас?

  • Широкий асортимент: Ми пропонуємо різноманітність запчастин від провідних брендів.
  • Якість продукції: Ми працюємо з оригінальними запчастинами від виробника товару.
  • Ми хочемо Вам допомогти: Наша команда завжди готова надати вам допомогу та підтримку у підборі та купівлі необхідної Вам запчастини, ми прагнемо в міру своїх сил та можливостей йти клієнтам назустріч.

Дякую, що вибираєте spparts.com.ua. Ми готові бути вашими надійними партнерами у забезпеченні надійності та довговічності вашої побутової техніки!